خبرگزاری «بیبنا»، خبرگزاری تخصصی بانک،بورس و بیمه آماده دریافت اخبار و گزارش های نهادهای پولی و مالی، بیمه ها و کارگزاران بورس است.با ما در تماس باشید.      

دلار تک نرخی در دست انداز معافیت های پی در پی صادراتی

بعد از نامه‌ انتقادی وزیر صنعت در خصوص ممنوعیت صادرات محصولات فولادی بدون گواهی مبدا، به نظر می‌رسد لحاظ کردن معافیتهای مختلف برای صادرکنندگان در بازگرداندن ارز صادراتی به چالشی برای سامانه نیما وسیاست ارزی دولت تبدیل شده است.

تعیین مجازات‌ متناسب با تخلفات بانک‌ها

معاون بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: مجازات تعیین شده کنونی برای تخلفات بانکها پاسخگو نیست و باید این مجازات متناسب با تخلفات بانکها تعیین شود.

مجموعه اسکناس و سکه های بانک مرکزی به آستان قدس رضوی اهدا شد

مجموعه اسکناس و سکه بانک مرکزی ازجمله 48 برگ اسکناس، 23 قطعه سکه طلا و 63 قطعه سکه رایج به موزه مرکزی آستان قدس رضوی اهدا شد.

بخشنامه صدور صورت‌حساب فروش ارز توسط اشخاص ابلاغ شد

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، بخشنامه‌ صدور صورت حساب فروش ارز و حق‌العمل کاری در اجرای مواد ۹۵ و ۱۶۹ قانون مالیاتهای مستقیم صادر کرد.

طلای ۱۸ عیار ارزان شد

طلای ۱۸ عیار در بازار امروز تهران، با کاهش ۳ هزار و ۴۲۰ تومانی به قیمت ۱۹۶ هزار ۵۸۰ تومان معامله شد؛ همچنین انواع سکه نیز با نوسان قیمتی در این بازار مواجه بود.

درخواست ۱۸۵ نماینده از روحانی برای بخشودگی جرائم معوق بانکی

یک نماینده مجلس گفت: بسیاری از بدهکاران بانکی علاقه‌مند به تسویه بدهی‌های خود هستند اما بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری عمل نمی‌کنند، از اینرو نمایندگان در نامه‌ای به رییس جمهور خواستار بخشودگی شدند.

نرخ انواع ارز افزایش یافت

براساس اعلام بانک مرکزی، امروز هم نرخ انواع ارز افزایش یافت و بر این اساس قیمت هر دلار آمریکا به ۴۲۱۵۵ ریال و هر یورو به ۴۹۱۸۶ ریال رسید.

امهال وام زلزله زدگان به کجا رسید؟

حدود هفت ماه از زلزله مهیب ۷.۳ دهم ریشتری ۲۱ آبان ۹۶ غرب کرمانشاه می گذرد ولی موضوع امهال کلیه وام های زلزله زدگان از سوی بانک ها همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

همکاری مجدد بانک BCP سوئیس با ایران

یک منبع در دولت اعلام کرد، بانک BCP سوئیس از روز ۲۵ می همکاری با شرکت‌های ایرانی را از سر گرفته است.

نرخ ارز ثابت ماند

بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای روز یکشنبه اعلام کرد که براساس آن تمامی ارزها نسبت به روز شنبه بدون تغییر و ثابت ماند.