خبرگزاری «بیبنا»، خبرگزاری تخصصی بانک،بورس و بیمه آماده دریافت اخبار و گزارش های نهادهای پولی و مالی، بیمه ها و کارگزاران بورس است.با ما در تماس باشید.      
کد خبر: ۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل بانک اقتصادنوین عنوان کرد
مدیرعامل بانک اقتصادنوین در خصوص شرایط اقتصادی حال حاضر کشور گفت: با تصمیمات جدیدی که تیم اقتصادی دولت در کنار مجلس اتخاذ و پیاده‌سازی خواهند کرد تا حدی آرامش به بازارها باز خواهد گشت.

به گزارش بیبنا به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، در این مسیر، بدون شک نظام بانکی کشور بیش از پیش تلاش خواهد کرد که ضمن همسویی با سیاست‌های کلان کشور و با اجرای عملیات سالم بانکی، نقش سازنده و اثربخشی در ثبات، رشد و توسعه نظام اقتصادی کشور ایفا نماید. بلگوری افزود: پیش شرط این مهم مراجعه بانک‌ها به استانداردهای بین‌المللی بانکی است اما می‌بایست شاخص‌های تبیین کننده یک بانک سالم و استاندارد با توجه به مولفه‌های اقتصادی واقعی کشور و با توجه به تفاوت‌های ماهیتی بانک‌های کشور تدوین شود. در این راستا نهادسازی در بازار پول، اصلاح قوانین ما در نظام پولی کشور، اصلاح مقررات و رویه‌های عملیات بانکی از جمله پیش‌شرط‌های لازم جهت اجرایی شدن اصلاحات نظام بانکی خواهند بود.مدیرعامل بانک اقتصادنوین اظهار داشت: بانک اقتصادنوین بعنوان یک بنگاه اقتصادی تلاش جدی دارد که دیدگاه اقتصادی بودن را بر کلیه نظام‌های تصمیم‌گیری خود مسلط نموده و طی این مسیر موفق شده است که ضمن جلب اعتماد مشتریان خود بهای تمام شده منابع تجهیز شده را حدود 2 درصد کاهش دهد. همچنین طی سال مالی 1396 این بانک توانسته است بیش از 40 درصد در درآمدهای کارمزدی رشد داشته باشد.همچنین سود و زیان خالص بانک نسبت به سال 1395 با بهبود قابل توجهی مواجه شده است. بانک اقتصادنوین بمنظور اطمینان بخشی بیشتر به سپرده‌گذاران خود و نیز رعایت مقررات مربوطه اقدامات لازم جهت تضمین سپرده‌های مشتریان را نزد صندوق بیمه سپرده کشور انجام داده است.

برچسب ها: نظام بانکی
نام:
ایمیل:
* نظر: