خبرگزاری «بیبنا»، خبرگزاری تخصصی بانک،بورس و بیمه آماده دریافت اخبار و گزارش های نهادهای پولی و مالی، بیمه ها و کارگزاران بورس است.با ما در تماس باشید.      
کد خبر: ۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
گزارش اقتصادی اخیر شاپرک نشان داد
گزارش اقتصادی اخیر شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) نشان می دهد بانک ملی ایران در تعداد قابل توجهی از شاخص های بانکداری الکترونیک و دیجیتال رتبه های برتر را از آن خود کرده است.

به گزارش بیبنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این اطلاعات نشان می دهد بانک ملی ایران طی دی ماه سال جاری با اختلاف دو برابری نسبت به بانک های دوم و سوم، رتبه نخست بانک های صادر کننده کل کارت های بانکی تراکنش دار را در اختیار دارد. 22 درصد کل کارت های بانکی تراکنش دار نظام بانکی متعلق به بانک ملی ایران است.همچنین بیشترین کارت اعتباری تراکنش دار با سهم 22.42 درصد و 20.27 درصد تعداد تراکنش های شاپرکی صادر شده در نظام بانکداری الکترونیک از سوی بانک ملی ایران بوده است. این بانک در هر دو شاخص رتبه نخست را دارد.بانک ملی ایران به طور جدی توسعه بانکداری الکترونیک و دیجیتال را در دستور کار خود قرار داده و به تازگی نیز ابزارهای تازه ای را به این منظور در «ملی شو» رونمایی کرده است.

برچسب ها: بانک ملی
نام:
ایمیل:
* نظر: